8.3
Gebaseerd op 186 beoordelingen

La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue

Dit La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue met 5 sterren beschikt over een zwembad en is gelegen in de Playa del Carmen - Centro wijk van Playa del Carmen. Bovendien vindt u wifi in de hele accommodatie in dit hotel.

Playa Punta Esmeralda ligt op nog geen 5 minuten rijafstand vanaf de accommodatie en het Gehandicapten-strand bevindt zich op 5 minuten rijden verderop. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals Katholieke kerk Nuestra Senora del Carmen, op loopafstand van dit hotel met 7 kamers. Het pand in Playa del Carmen kunt u slechts een aangename wandeling verwijderd van Xcaret Eco thema park vinden.

Een balkon, een bank, koffie- en theevoorzieningen, evenals een koelkast, een oven en een kookplaat zijn beschikbaar bij La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue. Ze zijn uitgerust met een bank en koffie- en theevoorzieningen. De slaapkamers zijn voorzien van anti-allergische zachte of harde kussens, niet-allergene kussens en hypoallergene kussens. De units kijken ook uit over de stad.

La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue Playa del Carmen serveert 's ochtends een continentaal ontbijt. De lounge bar biedt een plek om tot rust te komen. Gasten kunnen genieten van maaltijden van de Italiaanse keuken in Tiramisù Pasteleria Italiana gelegen op 5 minuten wandelafstand van de accommodatie.

Boek La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue Playa del Carmen

General information

Contact information

Calle Quinta Avenida Esquina, Calle 40 Norte, Gonz, Playa del Carmen, Mexico;

Reserveringen voor La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue beschikbaar bij 'kamers'

Het telefoonnummer van La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue is niet beschikbaar op onze site, als u La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue wilt bellen, bezoek dan de site van een hotel

La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue Locatie

 Calle Quinta Avenida Esquina, Calle 40 Norte, Gonz, Playa del Carmen, Mexico

La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue Hotel Deals

Gastbeoordelingen

Gastbeoordelingen worden door onze klanten na hun verblijf in La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue samengesteld

Theodore

2021-07-10

Ons verblijf daar was geweldig. We vonden het geweldig, het hotel was geweldig en had geweldige personen en locatie. Zelfs de luchthaven Playa del Carmen was niet zo ver weg, 5 minuten rijden...

7

Jan

2022-04-10

Beleefd personeel, uitstekende locatie en kamers zijn zeer ruim.

9

8.3 logo

Gemiddelde waardering

Gebaseerd op 186 beoordelingen

logo

Uw snelle beoordeling

Jouw beoordeling

(/10)
Vul alstublieft je naam in
Vul alstublieft een geldig e-mailadres in

Hoofdvoorzieningen

Gratis WiFi

24-uursreceptie

Buitenzwembad

La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue Voorzieningen

  • Algemeen

    Gratis WiFi
  • 24-uursreceptie
  • Eten

    Keukengerei
  • Sport en recreatie

    Buitenzwembad
  • Kamervoorzieningen

    Zithoek
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Elektrische dekens
  • Flat-screen TV
  • Parketvloer

Aanbiedingen van La Mar Hotel Boutique - 5Th Avenue

Kamers